Galerija

Naujieji metai

Naujieji metai su 8 skirtingais pasaulio skonių ir kvapų junginiais.
Turėsime Jums staigmenų, ne vieną ir ne dvi. 
Someljė mums pasakos istorijas apie vynus, jis edukuos, ragauti siūlys. Nuostabią jo selekciją ragausime su patiekalais rečiausiais.

Miksologoas čia maišys kokteilius dūmų sukūriuos, o DJ BeLeo kvies šokti, džiaugtis ir mylėti.

 

Draugų Kalėdos

Įsisiautusios į šiltą kalėdišką megztinį, apsivyniojusios baltą snieguotą šaliką į mūsų namus atkeliauja pirmosios “Pinewood” Kalėdos. O kokios Kalėdos be draugų? Todėl šiais metais mes kviečiame visus draugus švęsti Draugų Kalėdas!

Gražiausią Kalėdų pasaką primenanti aplinka, kepta tradicinė antis/žąsis, karštas vynas, skoniu ir estetika stulbinantys kokteiliai, židinyje jaukiai rusenanti ugnis ir linksmas draugų juokas – tokios bus mūsų Kalėdos! Šventinę muzikinę nuotaiką kurs saksafonistas Jonas Sikorskis.

 
 

Kalėdinis Brunch'as


Ar žinote kada atkeliauja Kalėdos? Tada, kada jas pajunti! Ir ne automobilių spūstyse, ne parduotuvių eilėse ir net ne gatvių šurmuly, o tada kai atsiranda jos širdy. Nes Kalėdos – tai jausmas! Jausmas, kuris sušildo, suartina ir apkabina kiekvieną savo gerumu.

Mes norime, kad šis jausmas tęstųsi kuo ilgiau. Todėl gruodžio 13 d., nuo xx val. mes kviečiame Jus į šventinį Kalėdinį “Pinewood” brunch’ą.

Šiai ypatingai dienai mes Jums sukūrėme specialųjį meniu, kuris kvepia mandarinais, cinamonu ir pušų karamele.

 

 

Beaujolais

Božolė. Jau laikas.

Degustuosime jį lengvą, vaisinį, galbūt šiek tiek rūgštoką. Galėtume tai pavadinti pirmuoju degustaciniu vakaru Bar Lounge, arba paskutine tokia vakariene raudonų lapų sezono metu.

Tačiau joks geras vynas negeriamas vienas, šalia jo reikia pagal prancūziškas tradicijas brandintų lietuviškų sūrių ir muzikos. Taip, mums reikia DJ ir jo muzikos. Išsiųsiu pašto balandį jo linkme.

Ragausime. Puotausime. Šoksime. Mylėsime gyvenimą.